Datu aizsardzība

Pērkot preces mūsu internetveikalā, varēsiet būt mierīgi par savu datu drošību – visi mūsu klientu iesniegtie dati ir aizsargāti no neautorizētas trešo personu pieejas. Datu nodošanai izmantojam SSL šifrēšanas tehnoloģiju. Oralcare.lv gādā par jūsu iesniegto datu drošību un izmanto tos tikai saskaņā ar direktīvu, pildot jūsu pasūtījumu. Mēs darbojamies kā datu pārvaldītāji, esam reģistrēti Valsts datu aizsardzības inspekcijā. Mēs nodrošinām to, ka jūsu dati netiek nodoti trešajām pusēm, izņemot mūsu partnerus, kuri palīdz pildīt jūsu pasūtījumus.

Ja rodas situācija, ka persona, kurai nav tiesību, izmanto jūsu bankas datus, lielākā daļa banku uzņemas atbildību un kompensē jūsu pieredzētos zaudējumus. Ja pamaniet, ka kāds nelikumīgi izmanto jūsu bankas datus, jums nekavējoties ir jāvēršas savā bankā.

Klientu dati tiek apstrādāti un uzglabāti, ievērojot spēkā esoša Datu aizsardzības likuma (BDSG) un Elektroniskajā formā nododamu datu aizsardzības likuma (TDDSG) nosacījumus.

Jūs jebkurā laikā varat saņemt bezmaksas informāciju par jūsu iesniegtajiem un uzglabājamajiem datiem, tos atklāt, bloķēt vai, ja nepieciešams, izdzēst. Vēloties izmantot šo pakalpojumu, rakstiet mums pa e-pastu [email protected] vai sūtiet mums vēstuli pa pastu.