Piegādes metodes

Iespējamie piegādes veidi, atkarībā no tā, kas par preci un kur tā tiks piegādāta:

  1. Piegāde pa pastu: pēc apmaksas veikšanas prece tiks izsūtīta ierakstītā vēstulē. Par preces izsūtīšanu jums tiks paziņots pa e-pastu, kurā tiks norādīts arī sūtījuma izsekošanas numurs.
  2. Piegāde caur kurjeru: ja jūs izvēlaties šo piegādes veidu, pēc apmaksas veikšanas pasūtījums tiks izsūtīts, izmantojot izvēlētā kurjera pakalpojumus. Par preces izsūtīšanu jums tiks paziņots pa e-pastu, kurā tiks norādīts arī sūtījuma izsekošanas numurs.
  3. Piegāde caur pakomātu: ja jūs izvēlaties šo piegādes veidu, pēc apmaksas veikšanas pasūtījums tiks izsūtīts uz izvēlēto pakomātu. Par preces izsūtīšanu jums tiks paziņots pa e-pastu, kurā tiks norādīts arī pakomāta kods.

Piegādes periods

Prece parasti tiek izsūtīta 1–3 darba dienu laikā. Ja preces noliktavā nav, piegādes laiks var būt no 7 līdz 21 darba dienai, atkarībā no preces un piegādātāja.

Piegādes laiks var variēties atkarībā no Jūsu izvēlētās piegādes metodes un dažādiem piegādes avotiem.

Piegādes izdevumi

Piegādes cena ir atkarīga no preces svara, izmēra un piegādes vietas. Cena tiks aprēķināta un norādīta jūsu preču grozā pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

Izsekošana

Visas mūsu piegādes ir izsekojamas. Par preces izsūtīšanu jums tiks paziņots pa e-pastu, kurā būs norādīts sūtījuma izsekošanas numurs, ar kuru varēsiet izsekot sava sūtījuma statusu internetā.