Privātuma politika

Tīmekļa vietnes oralcare.lt administrācija apņemas aizsargāt Jūsu konfidencialitāti internetā. Jūsu iesniegto datu drošība mums ir īpaši svarīga. Mūsu privātuma politika ir balstīta uz Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) prasībām. Personas datu apkopošanas mērķis ir mūsu tīmekļa vietnes darbības uzlabošana, sazināšanās ar tīmekļa vietnes apmeklētājiem, lietotāju datu, kas paredzēti interneta pakalpojumiem, apstrādāšanai – tirdzniecībai, lietotāja pieprasītās informācijas sniegšanai, pakalpojumu, kas saistīti ar interneta tīmekļa vietnes darbību, sniegšanai, kā arī citām zemāk minētajām darbībām.

Personas datu apkopošana un to izmantošana

Mēs apkopojam un izmantojam Jūsu personas datus tikai tad, ja Jūs brīvprātīgi piekrītat. Jūs piekrītat, ka mēs apkopojam un uzglabājam tādus datus kā: vārds un uzvārds, elektroniskā pasta adrese, tālruņa numurs, mājas adrese. Jūsu datu apkopošana un uzglabāšana notiek ievērojot likumus, kas ir spēkā Eiropas Savienībā un Lietuvā.

Datu uzglabāšana, maiņa un dzēšana

Lietotājam, kurš ir sniedzis personas datus oralcare.lt interneta tīmekļa vietnei, ir tiesības pieprasīt savu datu anulēšanu, maiņu, kā arī atsaukt savu piekrišanu šo datu izmantošanai. Jūsu personas datu uzglabāšanas ilgums: uzņēmējdarbības un nodokļu datu uzglabāšanas ilgums. Beidzot izmantot Jūsu datus, tīmekļa vietnes administrācija tos dzēš. Vēloties saņemt pieeju saviem datiem, varat sazināties ar tīmekļa vietnes administrāciju: oralcare.lv/kontaktai/. Jūsu personas datu nodošana trešajām pusēm var tikt veikta, saņemot Jūsu piekrišanu. Mēs nemainām Jūsu datus, ja tie tika nodoti ar mums nesaistītām organizācijām.

Tehnisko datu izmantošana tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā

Tīmekļa vietnes oralcare.lt apmeklēšanas laikā datu bāze tiek saglabātas piezīmes par Jūsu IP adresi, apmeklējuma laiku, pārlūkprogrammas iestatījumiem, operētājsistēmu un cita informācija, kas nepieciešama tam, lai pareizi attēlotu tīmekļa vietnes saturu. Pēc šiem datiem nav iespējams atklāt apmeklētāja identitāti.

Informācijas sniegšana bērniem

Ja Jūsu bērns vai aizbilstamais bez Jūsu atļaujas iesniedz mums savus personas datus, sazinieties ar mums: oralcare.lv/kontaktai/. Nepilngadīgo personu datu uzglabāšana bez vecāku vai aizbilstamo atļaujas, mūsu tīmekļa vietnē ir aizliegta.

Sīkfailu izmantošana

Mūsu tīmekļa vietnē oralcare.lt pareizai satura atklāšanai tiek izmantoti sīkfaili. Tie ir nelieli faili, kas tiek saglabāti Jūsu ierīces atmiņā. Sīkfaili palīdz tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu izmantoto valodu, skatītās lapas un citu informāciju, kas būs noderīga nākamajā tīmekļa vietnes apmeklēšanas reizē. Pateicoties sīkfailiem, tīmekļa vietnes izmantošana kļūst ērtāka. Plašāk par sīkfailiem varat lasīt šeit. Sīkfailu izmantošanu savā pārlūkprogrammā varat iestatīt pastāvīgi. Ja atteiksieties no sīkfailiem, tīmekļa vietnes lietošana var tikt ierobežota.

Personas datu izmantošana ar citiem līdzekļiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti papildu interneta līdzekļi, kas neatkarīgi no mums apkopotu datus: Google Analytics, Facebook.com. Apkopotā informācija var tikt nodota šo organizāciju iekšējiem dienestiem un izmantota reklāmas personalizācijai to reklāmas tīklā. Šo organizāciju lietotāju piekrišanas varat izlasīt to tīmekļa vietnēs. Tur pat varēsiet atteikties no personas datu apkopošanas ar minētājiem līdzekļiem, Google Analytics blokatoru atradīsiet šeit. Mēs nenododam personas datus citām organizācijām vai dienestiem, ja vien tas nav paredzēts šajā privātuma reglamentā. Izņēmums ir datu nodošana valsts organizācijām, ja tās to pieprasa un tām ir tiesības to darīt.

Norādes uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē oralcare.lt var būt norādes uz citām tīmekļa vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Mēs neatbildām par to saturu. Rekomendējam iepazīties ar katras apmeklējamās tīmekļa vietnes politiku.

Izmaiņas konfidencialitātes politikā

Mūsu tīmekļa vietnē oralcare.lt var mainīties konfidencialitātes politika. Šī iemesla dēļ, par jebkādām izmaiņām informēsim, ievietojot jaunu konfidencialitātes politiku šajā tīmekļa vietnē. Mēs uzraugām visas izmaiņas tiesību aktos, kas ir saistītas ar personas datu uzglabāšanu Eiropas Savienībā un Lietuvā. Ja Jūsu personas dati tiek uzglabāti mūsu tīmekļa vietnē, mēs informēsim Jūs par izmaiņām konfidencialitātes politikā. Ja Jūsu dati tika iesniegti kļūdaini, mēs nevarēsim ar Jums sazināties.

Atsauksmes, beigu nosacījumi

Par konfidencialitātes politikas jautājumiem varat sazināties ar tīmekļa vietnes oralcare.lt administrāciju, aizpildot kontaktformu, kas ir norādīta attiecīgajā tīmekļa vietnē. Ja Jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, nedrīkstat izmantot mūsu tīmekļa vietnes oralcare.lt pakalpojumus. Tādā gadījumā vajadzētu atturēties no mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas.